© 2021 Факультет кібербезпеки та інформаційних технологій
Новини

Навчання продовжується!

Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет зазначив, що освітній процес має бути запущений, принаймні хоча б у тих регіонах, де на сьогодні це можливо і безпекова ситуація дозволяє.


Таким чином, відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України та Департаменту освіти і науки України Одеської обласної військової адміністрації в Національному університеті «Одеська юридична академія» стартував навчальний процес у дистанційному режимі.

Враховуючи, що велика кількість українських ЗВО сьогодні не мають можливості функціонувати, Національний університет «Одеська юридична академія» запрошує студентів інших закладів вищої освіти проходити онлайн-навчання разом зі студентами НУ «ОЮА» абсолютно безкоштовно. За результатами навчання на умовах академічної мобільності усім здобувачам будуть надані відповідні довідки. У Національному університеті «Одеська юридична академія» впевнені, що сьогодні ми одна велика освітня родина, тому маємо допомагати та забезпечувати реалізацію права на освіту для кожного студента!


Просимо заповнити електронну заявку для вирішення питання щодо курсу та факультету навчання за посиланням.


Контактна особа: Буга Алла Юріївна – 0 (93) 415 89 60