© 2021 Факультет кібербезпеки та інформаційних технологій
Новини

Бізнес йде до університетів

18 січня 2022 року декан факультету кібербезпеки та інформаційних технологій, доцент Олег Дикий прийняв участь у засіданні робочої групи пілотного проєкту всеукраїнської ініціативи «Бізнес йде до університетів» за участю Державного секретаря МОН Сергія Захаріна. На засіданні було презентовано дорожню карту впровадження університетського курсу «Створення та розвиток IT-продуктів».

Курс «Створення та розвиток IT-продуктів» розроблено у межах співпраці Міністерства освіти і науки з громадською організацією Product IT Foundation for Education (PFE), метою якої є посилення практичної складової вищої освіти, науки, наукової та науково-технічної діяльності для задоволення потреб ринку праці у кваліфікованих кадрах.
Вже у лютому-квітні 2022 року відбудеться запуск пілотної програми курсу у шести ЗВО, в тому числі в Національному університеті "Одеська юридична академія" в межах факультету кібербезпеки та інформаційних технологій, де студенти працюватимуть онлайн з менторською підтримкою.


Під час пілотного впровадження у визначених ЗВО будуть створені робочі групи, до складу яких увійдуть представники МОН, Мінцифри, ЗВО, партнерів програми та студентства. Буде визначено викладача-координатора, в межах дисципліни якого вивчатиметься курс, який пройде відповідне навчання. Реалізація цієї програми дозволить студентам опанувати сучасні знання створення та просування ІТ-продуктів.