© 2021 Факультет кібербезпеки та інформаційних технологій
Новини

Smart City

"За прогнозами ООН, до кінця століття у містах житиме 84% населення світу. Тому спеціалісти, які зможуть забезпечити місту статус "розумного", стають все більш цінними", - такою думкою поділився Олександр Длугопольський на нашій онлайн-лекції, присвяченій Smart City.

Експерт розповів нам про те, як технології можуть тісно співпрацювати зі звичними нам об'єктами та створювати розумне місто. Його метою буде збільшення комфорту для жителів, можливість дистанційно керувати всіма процесами.

На прикладі Барселони можна побачити, як у цьому розумному місті реалізовані програми для швидкого та зручного керування своїм життям. Батьки через додаток можуть дивитися чи сіла їх дитина у автобус, водії можуть переглядати онлайн наявність вільних місць для паркування та багато інших зручних рішень.

Дякуємо Олександру за розкриття нових горизонтів та цікавої інформації про проєкт, який буде з часом реалізований у багатьох великих містах світу💫
Можливо, хтось з нас також стане спеціалістом, який працюватиме над створенням розумного міста або створить власний варіант Smart City😎