© 2021 Факультет кібербезпеки та інформаційних технологій
Новини

Why ФКІТ? 🤔

Друзі, у цьому пості розглянемо переваги навчання на факультеті кібербезпеки та інформаційних технологій. Тож, саме час шукати серед переваг саме те, що вам до вподоби


Почнемо з найголовнішого - нашої матеріально-технічної бази


На базі факультету кожна аудиторія виглядає як окремий вид мистецтва. Всередині вони мають щонайменше 15 сучасних комп'ютерів, на яких зручно та швидко можна виконувати різні практичні завдання, що дає викладач. Комфортні крісла та робочі місця допомагають студентам сфокусуватися на задачі та йти до її виконання. А сучасний та унікальний дизайн кожного приміщення надає фантазії та креативу максимально розвинутися.

Другий аспект - це звісно люди, що тебе оточують


Кожного року розмір факультету, а отже й кількості студентів, збільшується. А тому, є можливість знайти собі компанію до душі, з якою можна буде сумісно навчатися програмуванню.

Після обрання команди та людей, з якими почуваєшся на одній хвилі - можна формувати власні проєктні групи


Це дасть можливість працювати над створенням власного проєкту та пройти всі етапи від ідеї до готового програмного продукту, під керівництвом менторів та провідних спеціалістів з IT-компаній.

Пункт 4 - можливості роботи


ФКІТ постійно збільшує кількість компаній-партнерів, які пропонують стажування, тренінги, вебінари та обмін досвідом. Тому, наші студенти можуть почати свою кар’єру в IT ще під час навчання.

І останнє, ФКІТ - це не тільки про IT. Волонтерство, кіберспорт, активна участь у житті університету, спортивні заходи та цікаві ініціативи.

Долучайтеся до родини кіберів та отримайте можливість знайти себе у цьому світі.

Разом переможемо

#фкіт #кібербезпека #нуоюа #вступ2022