© 2021 Факультет кібербезпеки та інформаційних технологій
Новини

Student Startup Battle

З 2021-го року здобувачі вищої освіти спеціальності 073 «Менеджмент» Національного університету «Одеська юридична академія» вивчають під керівництвом викладачів кафедри національної економіки та кафедри кібербезпеки факультету кібербезпеки та інформаційних технологій курс «Інноваційне підприємництво та управління стартап-проєктами», який запроваджено в багатьох університетах України в межах ініціативи YEP «Підприємницький університет» спільно з Міністерством освіти і науки України, Міністерством цифрової трансформації України, Дія. Бізнес, Міністерством молоді та спорту України, Ukrainian Startup Fund, Genesis за підтримки Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України».
Вже рік кожен семестр відбувається Student Startup Battle, де незалежними експертами, запрошеними YEP, визначаються кращі бізнес-ідеї, згенеровані усіма здобувачами вищої освіти - учасниками цієї ініціативи.
У другому семестрі 2021-2022 н.р. усіма здобувачами-учасниками ініціативи (майже 1600 студентів з 35 університетів) було згенеровано понад 300 ідей. До півфіналу увійшло 78 заявок і 19 команд, що пітчили. До фіналу потрапили команда здобувачів вищої освіти зі спеціальності 073 «Менеджмент», що навчаються у Національного університету «Одеська юридична академія»:
команда «AgroTech» (здобувачі 2 курсу Бабін Даниїл, Горбанець Катерина, Кондратенко Дмитро, Цою Софія, консультант - к.е.н., доцент кафедри національної економіки Котлубай В.О.);
Кондратенко Дмитро гідно представив проєкт, який є цікавим та корисним для відродження економіки держави! Наступним кроком є пошук інвесторів для реалізації проекту!
Отримані командами результати будуть враховані під час розвитку освітніх програм підготовки здобувачів зі спеціальності 073 «Менеджмент» у Національному університеті «Одеська юридична академія».