© 2021 Факультет кібербезпеки та інформаційних технологій
Новини

Перший день відкритих дверей у 2022-му році

Епічне повернення днів відкритих дверей🔥
2022 рік вже набирає шалених обертів, адже за декілька місяців випускники будуть складати ЗНО, а потім обирати ЗВО своєї мрії.
Традиційно, в цей час починають проходити дні відкритих дверей, де усі охочі можуть прийти та побачити факультет на власні очі.

Перший подібний захід відбувся сьогодні. До нас завітали батьки та майбутні абітурієнти з різних шкіл, ліцеїв, гімназій та коледжів. Усім гостям була проведена цікава і пізнавальна екскурсія, під час якої декан факультету, доцент Дикий Олег Вікторович розповів про найголовніші аспекти навчання, особливості освітніх програм, нові впровадження та перспективи розвитку факультету.

Зустріч була дуже цікавою, школярі з іскрами в очах дивилися на майбутнє місце навчання, а батьки в цей час ставили різного роду запитання. Найбільше здивування було від матеріально-технічного забезпечення факультету, його постійного оновлення, можливості використання студентами як під час занять так і після них.

Дякуємо усім присутнім, бажаємо залишатися здоровими, готуватися до іспитів та почати обирати свою майбутню професію вже зараз🙌