© 2021 Факультет кібербезпеки та інформаційних технологій
Новини

Договір про співпрацю з компанією "Infomir"

13 червня факультет кібербезпеки та інформаційних технологій підписав договір про співпрацю з компанією @3dprint_infomir. «Infomir» - європейський виробник промислової і побутової електроніки, а також програмних продуктів. Компанія займає до 4% світового ринку IPTV приставок і є постачальником продукції в більш ніж 160 країн світу.

«Infomir» спеціалізується на проектуванні, розробці і виробництві промислової та побутової електроніки, систем автоматизації, сервісі і розробці програмного забезпечення. Особливість компанії - повний цикл виробництва: аналіз ринку, проектування продукту, промисловий дизайн, розробка програмного забезпечення, виробництво, допомога в інтеграції обладнання та сервісна підтримка в процесі його експлуатації. Продукцією компанії користуються понад 30 мільйонів людей у всьому світі.

Ми впевнені, що ця співпраця буде вигідною для обох сторін та дозволить студентам факультету кібербезпеки та інформаційних технологій підвищити свої практичні знання та професійні навички.