СПІВРОБІТНИЦТВО

Факультет кібербезпеки та інформаційних технологій при реалізації основних завдань та функцій співпрацює з державними органами та провідними компаніями в сфері ІТ. Це дозволяє студентам факультету отримувати передові знання від професіоналів практиків, а викладачам підвищувати академічну кваліфікацію.

Представники роботодавців залучаються до модернізації освітніх програм, що є особливо необхідним в сфері інформаційних технологій, що динамічно розвивається.

В межах співробітництва факультету кібербезпеки та інформаційних технологій з провідними роботодавцями студенти мають можливість проходити практику та стажування, з метою набуття практичних навичок у майбутній професії та зваженого вибору у подальшому працевлаштуванні.

В межах просвітницької діяльності та популяризації вищої освіти в сфері інформаційних технологій факультет кібербезпеки та інформаційних технологій плідно співпрацює з закладами середньої та професійної (професійно-технічної) освіти, шляхом проведення, конкурсів, воркшопів, лекцій тощо.
 
 
Shopping Basket