Студентське самоврядування

Студентські роки – це час старанного навчання і, звичайно, багатогранний спектр цікавого і яскравого студентського життя! Національний університет «Одеська юридична академія» відома не тільки відмінною підготовкою сучасних висококваліфікованих фахівців, але і ефективним студентським самоврядуванням, яке відіграє важливу роль у формуванні активної громадянської позиції студентів, а також у вирішенні основних питань студентського життя.

Студентська рада – це, перш за все, орган студентського самоврядування. А також, це організація, яка існує виключно на ентузіазмі її учасників, які самі задають собі мету, ставлять завдання, знаходять шляхи їх вирішення і досягають бажаних результатів.

Діяльність студентського самоврядування направлена на зростання соціальної активності у студентському середовищі, ініціативності та відповідальності за доручені справи, гармонійного розвитку особистості студентів, їх здатності до самоорганізації та самовдосконалення, набуття ними якостей та навичок лідера, організатора, керівника.

Детальніше про студентське самоврядування університету можна дізнатися за посиланням.

Ігнатенко Анастасія Ігорівна

голова студентської ради факультету

+38 (068) 220 71 19

Корніенко
Анжеліка

голова профкому студентської ради факультету

+38 (050) 226 97 09

Солом'яний Олексій Миколайович

голова наукового товариства факультету
+38 (096) 748 80 95
 

Пак Сергій Владиславович

заступник голови профкому

Савескул Анастасія Дмитрівна

заступник голови наукового товариства факультету

Shopping Basket