Гуртожиток

Факультет кібербезпеки та інформаційних технологій не тільки здійснює якісну організацію навчального процесу, але й дбає про належні соціально-побутові умови проживання студентів. На цей момент у розпорядженні факультету комфортабельний студентський гуртожиток, вдало розташований в центрі міста Одеси: гуртожиток № 5 «Лекс» (вул. Льва Толстого, 24). Гуртожиток знаходиться в центральній частині міста, зі зручним транспортним сполученням, завдяки чому студенти витрачають мінімум часу на дорогу до навчального корпусу.

Гуртожиток обладнаний всім необхідним для комфортного проживання студентів: в кожній кімнаті є окремий санвузол з душовою кабінкою, холодильник, всі необхідні меблі. До того ж, адміністрація університету постійно працює над модернізацією та оновленням матеріально-технічної бази, намагаючись зробити умови проживання студентів більш комфортними.

Гуртожиток цілодобово охороняється, тому студенти знаходяться в цілковитій безпеці і батьки можуть не хвилюватися за них.

Приємно відзначити, що студенти, які проживають в гуртожитку, дбають про чистоту і порядок у своїх кімнатах, тому там завжди чисто і затишно.

Проживаючи в комфортабельному гуртожитку факультету кібербезпеки та інформаційних технологій Національного університету «Одеська юридична академія», студенти насправді відчувають себе як вдома і можуть зосередитися на навчанні, не відволікаючись на побутові проблеми.