© 2021 Факультет кібербезпеки та інформаційних технологій

Спеціалізована лабораторія Keepsolid

Проектна Лабораторія KeepSolid створена в рамках спільного проекту між факультетом кібербезпеки на інформаційних технологій та ТОВ "KeepSolid" з метою поглиблення практичних навичок у здобувачів вищої освіти щодо розробки програмних засобів та застосунків на базі операційної системи Mac OSX, Windows та Linux.
Спільно з президентом університету Сергієм Васильовичем Ківаловим було відкрито одразу дві лабораторії - робототехніки та інформаційних технологій, а також спеціалізовану лабораторію KeepSolid, по створенню програмних продуктів та застосунків.Також до урочистестей долучилися представники департаменту кіберполіції та директор компанії KeepSolid.

Також на базі лабораторії студенти працюють у режимі проектних груп. Таким чином співпраця з компанією KeepSolid дасть нові знання, крутий досвід та можливість пройти всі етапи розробки від ідеї до готового продукту

Вже були представлені такі проекти: Освітня платформа, Застосунок для складання розкладу, телеграм бот для факультету та аркадний автомат.