💙Шановні випускники!💙
![](https://www.fcit.od.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo_2024-02-20_11-47-48.jpg)
Вітаємо вас з важливою подією – отриманням ступеня магістра! Цей день став важливим етапом у вашому житті, який відкриває нові можливості та перспективи. Бажаємо вам успіхів у подальших звершеннях, професійного зростання та досягнення усіх поставлених цілей. Нехай ваші знання й таланти завжди допомагають вам досягати високих вершин і реалізовувати мрії. Вітаємо з заслуженою перемогою і бажаємо яскравого майбутнього!
З повагою,
Колектив факультету.💙