![](https://www.fcit.od.ua/wp-content/uploads/2024/05/photo_2024-05-16_09-02-27-1024x1024.jpg)
23 квітня відбувся І етап Всеукраїнської студентської олімпіади у 2023/2024 навчальному році зі спеціальності «Менеджмент».
Студенти факультету кібербезпеки та інформаційних технологій прийняли участь🙌🏻
Цього разу в олімпіаді взяли участь 44 здобувачі університету.
📝 Кожен учасник отримав цікаве комплексне завдання у вигляді кейсу для аналізу результатів функціонування стартапу. Олімпіада дозволила не лише випробувати свої знання, але й оцінити практичні навички у таких сферах як менеджмент, інноваційне підприємництво, маркетинг та інших. 💼🚀