© 2021 Факультет кібербезпеки та інформаційних технологій

Студентське самоврядування

Студентські роки - це час старанного навчання і, звичайно, багатогранний спектр цікавого і яскравого студентського життя! Національний університет «Одеська юридична академія» відома не тільки відмінною підготовкою сучасних висококваліфікованих фахівців, але і ефективним студентським самоврядуванням, яке відіграє важливу роль у формуванні активної громадянської позиції студентів, а також у вирішенні основних питань студентського життя.

Студентська рада - це, перш за все, орган студентського самоврядування. А також, це організація, яка існує виключно на ентузіазмі її учасників, які самі задають собі мету, ставлять завдання, знаходять шляхи їх вирішення і досягають бажаних результатів.

Діяльність студентського самоврядування направлена на зростання соціальної активності у студентському середовищі, ініціативності та відповідальності за доручені справи, гармонійного розвитку особистості студентів, їх здатності до самоорганізації та самовдосконалення, набуття ними якостей та навичок лідера, організатора, керівника.

Детальніше про студентське самоврядування університету можна дізнатися за посиланням.