![](https://www.fcit.od.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo_2024-02-04_13-59-29.jpg)
🩸 Наш факультет – приклад втілення благородної справи! Регулярне благодійне донорство – це рутинна практика для нас, а особливо горда в нашому колективі натхненна особистість нашого декана Олега Вікторовича. Він вже 40 разів без зайвого шуму та великодушності поділявся своєю кров’ю, знаходячи в собі силу творити добро. Дякуємо Олегу Вікторовичу за його неподільну увагу до благодійності та надіємося мати взірець для наслідування! 💪🏼💉🏆
Add a Comment